MAGAZİN

Kerimcan Durmaz Snapchat’ten Açıklama Yaptı

Samsun’da konser verirken saldırıya uğrayan Sanatçı ve Fenomen Kerimcan Durmaz Snapchat’te ilk kez bu konuyla alakalı açıklamalarda bulundu.

“Snap atmıyordum çünkü kendimi iyi hissetmiyordum”

“Herkese merhabalar, uzun zamandır sizinle buluşamıyordum; çünkü kendimi iyi hissetmiyordum. Ama şimdi gayet iyiyim. Kötü bir olay yaşadım biliyorsunuz ama artık bu konuyla alakalı çok fazla konuşmak isteyemiyorum. Yani o anı hatırlamak istemiyorum.“

“Psikolojikmen biraz rahatsızdım”

Psikolojisinin bozulduğunu söyleyen Sanpchat fenomeni Kerimcan Durmaz, uğradığı saldırıyla ilgili kafasını dağıtmak istediğini bu yüzden İtalya’nın Şehri Milano’ya geldiğini burada arkadaşlarıyla olduğunu dile getirdi. Kerimcan Durmaz’ın sözlerinin devamı şöyle:

“Açıkçası tabi ki çok fazla şey söylenir ama gördüğünüz gibi gayet iyiyim. Şuanda sadece psikolojikmen biraz rahatsızdım ama biraz kafamı dağıtmak için şimdi Milano’ya geldim, arkadaşlarımın yanına. Tabi böyle bir süre uzak durmak istedim.“

“Her şeyden uzak durmak istedim”

Kerimcan Durmaz psikolojisinin düzelmesi için her şey uzak durmak istediğini söyleyerek her şeyden uzak durmak için Milano’ya gittiğini söyledi. Kerimcan Durmaz sosyal medya hesaplarına milyarlarca mesaj geldiğini söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Böyle etrafımdaki her şeyden psikolojim biraz düzelsin diye. Ama iyiyim. O kadar böyle milyarlarca mesaj aldım ki geçmiş olsun, iyi misin, çok merak ediyoruz diye artık böyle bir Snap atmanın zamanı geldiğini düşündüm. Çok teşekkür ediyorum bütün iyi dilekleriniz için öyle yani.”

“Benim gibi kimseye zararı olmayan bir insanın böyle bir saldırıya uğraması çok saçma geliyor.”

Samsun’da saldırıya uğrayan hem Fenomen hem Şarkıcı Kerimcan Durmaz bu konuda pek fazla konuşmak istemediğini açıklayarak saldırganlar hakkında adli sürecin başlatıldığını duyurdu.

“Bu konuyla alakalı sadece şöyle bir şey söyleyebilirim. Etrafımızda bu kadar cinsel istismar yapan, ne bileyim çocuk tecavüzcüsü, hırsız varken benim gibi kimseye zararı olmayan bir insanın böyle bir saldırıya uğraması çok saçma geliyor. Bu arada adli sürecimiz de başlatıldı arkadaşlar ülkemizde ki adalete de güveniyorum ve bu iğrenç saldırıyı yapanları da Allah’a havale ediyorum bu kadar.”

Kerimcan Durmaz’ın bu günden sonra artık Snapchat’te eskisi gibi Snap atacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Kerimcan Durmaz’ın böyle bir Snap atarak takipçilerinin karşısına çıkması, onları mutlu etti.

Kerimcan Durmaz’ın Snapchat’te yaptığı açıklamanın tam metni şöyle:

“Herkese merhabalar, uzun zamandır sizinle buluşamıyordum; çünkü kendimi iyi hissetmiyordum. Ama şimdi gayet iyiyim. Kötü bir olay yaşadım biliyorsunuz ama artık bu konuyla alakalı çok fazla konuşmak isteyemiyorum. Yani o anı hatırlamak istemiyorum. Açıkçası tabi ki çok fazla şey söylenir ama gördüğünüz gibi gayet iyiyim. Şuanda sadece psikolojikmen biraz rahatsızdım ama biraz kafamı dağıtmak için şimdi Milano’ya geldim, arkadaşlarımın yanına. Tabi böyle bir süre uzak durmak istedim. Böyle etrafımdaki her şeyden psikolojim biraz düzelsin diye. Ama iyiyim. O kadar böyle milyarlarca mesaj aldım ki geçmiş olsun, iyi misin, çok merak ediyoruz diye artık böyle bir Snap atmanın zamanı geldiğini düşündüm. Çok teşekkür ediyorum bütün iyi dilekleriniz için öyle yani.”

“Bu konuyla alakalı sadece şöyle bir şey söyleyebilirim. Etrafımızda bu kadar cinsel istismar yapan, ne bileyim çocuk tecavüzcüsü, hırsız varken benim gibi kimseye zararı olmayan bir insanın böyle bir saldırıya uğraması çok saçma geliyor. Bu arada adli sürecimiz de başlatıldı arkadaşlar ülkemizde ki adalete de güveniyorum ve bu iğrenç saldırıyı yapanları da Allah’a havale ediyorum bu kadar.

“Bu konuyla alakalı sadece şöyle bir şey söyleyebilirim. Etrafımızda bu kadar cinsel istismar yapan, ne bileyim çocuk tecavüzcüsü, hırsız varken benim gibi kimseye zararı olmayan bir insanın böyle bir saldırıya uğraması çok saçma geliyor. Bu arada adli sürecimiz de başlatıldı arkadaşlar ülkemizde ki adalete de güveniyorum ve bu iğrenç saldırıyı yapanları da Allah’a havale ediyorum bu kadar.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı