KADIN

Kızıl Saç Rengi ve Boyaları

Kızıl saç kadına ayrı bir olgunluk katar. Genelde kahve ve siyah saç doğal rengi olanlar kızıl boyaları tercih eder. Kızıl rengin ton ayrımını hazırlamak o kadar da kolay bir iş değildir.

Kızıl Saç Boyaları

Loral Paris Excellence Intense 6.66 yoğun kızıl saç boyası: Bu markadan başlamak gerekirse, kızıl tonunu hakikaten oldukça ağır hissedersiniz. Tonun genelde buğday tenli kadınlara yakıştığını belirtmek faydalı olacaktır

Palette 5-57 ışıltılı kızıl kahve saç boyası: Bu tonu beyaz tenli kadınlara yakıştırmak mümkündür. Kahveyi taşırken kızıldan da mahrum kalmamak isteyenlerin tercihi olacaktır.

Neva color doğal saç boyası 8.44 tarçın bakır: Bu tonu çok fazla ünlü ismin saçında görüyoruz. Beyaz ya da buğday tenli kadınların çekinmeden deneyebilecekleri bu boya, gerçekten çok havalı bir görünüm katıyor.

Loreal casting creme 550 böğürtlen kızılı saç boyası: Son olarak bu boya, esmer tenli her kadının rahatça deneyebileceği gerçekten güzel bir tondur. Özellikle iri bukleli saçlar için harika bir şıklık göstergesi sayılacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı