Kızlar ve anneleri programına nasıl başvurulur?

TV 25 Temmuz 2014

KIZLAR VE ANNELERİ PROGRAMINA NASIL BAŞVURULUR

www.hayatpedi.com

Atv eğlence programı olan, ‘’kızlar ve anneleri’’ programı çok güldürüyor. Sunuculuğunu Ümit İbrahim Kantarcılar’ ın yaptığı kızlar ve anneleri programı, bir yarışma niteliğinde programdır. Oyunları ve katılan yarışmacıların komik ve doğal halleriyle, izleyenleri kahkaha krizine sokuyor. Annelerin ve kızların ev içindeki gizli iletişimini bu programda, hep beraber izlerken görüyoruz. Çeşitli ve güzel oyunlarıyla, aynı zamanda anneler ve kızlar arasındaki sıkı dayanışmayı ve nasıl ekip olduklarını bize gösteren bu program, hafta içi her gün Atv ekranlarında.

‘’Bu yarışmada bende yer almak istiyorum’’ diyen kız ve anne ziyaretçilerimiz, hiç endişelenmeyin!

Çünkü bu programa katılmak çok kolay…

Başvurmak isteyen ziyaretçilerimiz, hemen vakit kaybetmede,  programın ‘’kızlarveanneleri’’ resmi web sayfasına girip, başvuru formuna solda bulunan ‘’kızlar ve anneleri başvuru formu için tıklayınız’’

www.hayatpedi.com

linkine tıklayarak, ulaşabilirsiniz. Önünüze açılan sayfaya tüm bilgilerinizi, eksiksiz ve doğru bilgiler ışığında doldurarak, en aşağıda bulunan ‘’formu gönder’’ butonuna tıklayınız. Doldurup gönderdikten sonra artık başvurmuş bulunuyorsunuz.

Telefonla veya mail yoluyla program ekiplerinin sizinle iletişime geçmesini bekleyiniz bekleyiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.