FOTO GALERİMAGAZİN

Miley Cyrus New York’ta sahne aldı – Son fotoğrafları

Miley Cyrus Wantagh, New York‘taki Jones Beach Theatre’da 103.5 KTU’nun KTUphoria 2017 müzik etkinliğinde sahne aldı. Miley Cyrus son fotoğrafları burada çekildi.

2017 yılında henüz aktif olamayan Miley Cyrus, 3 Haziran günü Newyork Wantagh’de sahne aldı. Ünlü şarkıcı sahneye çıkmadan önce ve sahne sonrasında tatlı gülücükler savuruyordu. Sahne için hazır olduğunu gösteren bu gülümsemeler, harika bir şovun habercisiydi.

24 yaşındaki ünlü güzel şarkıcı, sahneye çıkmadan önce beyazın en açık tonlarından biriyle dikkat çekti. Beyaz elbisesiyle sahneye çıkan şarkıcı hayranlarını coşturdu. Fazla açık olmayan kıyafeti bu kez görenleri şaşırttı.

Sahne sırasında Miley, dört yıl önce bugün çıkardığı hit şarkı “We Can not Stop” ı söyledi!

Miley’nin performansından sonra, yarın Ariana Grande’nin konserine çıkmak üzere Manchester, İngiltere’ye uçarken uçakta olduğu bildirildi.

Miley Cyrus’un performansı sırasında sahnedeyken çekilen son fotoğrafları.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı