EKONOMİ

Morpleksi

 

Yarı saydam veya tam saydam özellikli plastik bir malzeme olan pleksi dayanıklı olması, kolay işlenebilmesi nedeniyle pek çok sektörde kullanılmaktadır.

Firma tanıtım

15 yıldır sektörde olan mor pleksi üretimleri ile tüm dünyaya satış gerçekleştiriyor. Yılların bilgi birikimi ve hizmetin kalitesini daha büyük kitlelere ulaştırmak adına morpleksi.com internet adresinden de hizmet vermeye başlamıştır. Firmanın genel hizmet anlayışı, ürünleri ve iletişim adresinin yer aldığı site 7/24 hizmet veriyor.

Hizmetleri

Kullanışlı ve her geçen gün kullanım alanı daha da genişleyen pleksinin kullanıldığı alanları

– Reklam tabelaları

– Standlar

– Masa, kürsü gibi ihtiyaçlar

– Pencere camları

– Kumbara

– Çatı kaplama

– Ürün tanıtım rafları

gibi pek çok alanda kullanılmakta ve firma bu alanlarda kullanılmak üzere ürün üretmektedir.

Pleksiglas

Cam gibi şeffaf ancak camdan daha dayanıklı ve daha kolay işlenebilir özelliğe sahip pleksiglas malzeme aynı zamanda iç mekan ve dış mekanlarda şık bir görüntü sağlar. Tam geçirgen olma özelliğine de sahip olan ürünün üretim adresi olan firma ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı