GÜNDEM

Nişanlısını Av Tüfeğiyle Vurdu

Kastamonu’da ayrılmak isteyen nişanlısını vuran adam daha sonra kendini vurdu. Olay Kastamonu Cide ilçesinde oturan 24 yaşındaki Ramazan K. kendisinde ayrılmak isteyen nişanlısı 30 yaşındaki Nazan E.’yi av tüfeğiyle vurduktan sonra kendini vurdu.

5 yaşındaki çocukları yaralandı

Anlaşamadıkları için sık sık kavga eden Ramazan K. ve Nazan E. ayrılmaya kadar geldi. Ayrılmayı kabullenemeyen Ramazan K. nişanlısı Nazan E.nin evine gitti. İkili evde tartışmaya başladı, yanında av tüfeği ile gelen Ramazan K. nişanlısı Nazan E.yi sırtından vurdu. Nişanlısını vurduktan sonra kendisini de karın bölgesinden vurarak intihar eden Ramazan K. ağır yaralandı. Olay yaşandığı sırada evde olan 5 yaşındaki küçük bir çocukta seken kurşunlardan yaralandı. Hemen hastaneye kaldırılan yaralılardan Ramazan K. hayatını kaybetti.

Nişanlısı Nazan E. İse Ankara’ya sevk edildi. Tedavi altına alınan kadının hayati tehlikesi devam ediyor. Olay sırasında seken kurşunlarla yaralanan küçük çocuk Mehmet Can E.’nin ise durumunun iyi olduğu açıklandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı