MAGAZİN

O Soru Özerk’in Annesini Çıldırttı

Geçtiğimiz günlerde güzel şarkıcı Tuğba Özerk 4 ay önce evlendiği eşi ile boşanacaklarını açıklamıştı. Ağustos ayında Annesinin Çeşme’de ki yazlığında düğün yapan ünlü şarkıcı Tuğba Özerk, İş Adamı Altan Nuh ile anlaşmalı olarak boşanacaklarını duyurdu.

Tuğba Özerk, 10 yıllık arkadaşı ve menajeri olan Altan Nuh ile “aynı evin içinde yaşamaya başlayınca anlaşamadığımızı anladık, anlaşmalı olarak boşanıyoruz” diye açıklamada bulunmuştu. Olay sonrasında güzel şarkıcının Altan Nuh tarafından şiddet gördüğü iddia edilmişti. Bu konu bir televizyon kanalında yayınlanan “Duymayan Kalmasın” programında konuşuldu. Programa ünlü şarkıcının annesi Gülay Hanım bağlandı. Olayla ilgili açıklama yapan Sunucu Deniz Akkaya’nın sorduğu soru Gülay Hanım’ı çıldırttı. Deniz Akkaya, ünlü şarkıcı Tuğba Özerk’in annesine “Siz kızınızın ilişkisiyle beraber oldunuz mu” diye sorunca yer yerinden oynadı.

Bu soru üzerine Deniz Akkay’ı mahkemeye vereceğini söyleyen Tuğba Özerk “şikayetçi olacağım” diye ifade etti. Deniz Akkaya’ının sorduğu bu soruya sosyal medyada da tepki yağdı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı