Özçivit’in Bu Hali Görenleri Şaşırttı

MAGAZİN 15 Aralık 2016

Günümüzün aranan yüzlerinden, bir çok başarılı yapıtta kendinden söz ettiren yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, eski fotoğrafıyla “Evrim geçirmiş” dedirtti. 32 yaşındaki yakışıklı oyuncu Burak Özçivit 2003 yılında yapılan Best Model Of Turkey yarışmasında “Gelecek vaad eden manken” seçilmişti.

2005 yılında ise yine katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasından “Best Model” seçilmiştir. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit katıldığı Best Model Of The World yarışmasında ise Türkiye’yi temsil etmiş ve Dünya’nın en iyi ikinci mankeni seçilmişti. Uğurkan Erez Ajans ile çalışan yakışıklı oyuncu mankenliği bırakmıştır. Mankenlikten oyunculuğa ilk olarak “Eksi 18” dizisinde Murat Başkomiser karakteriyle geçmiştir. Birçok yapımcının dikkatini çeken karizmatik oyuncu, birçok dizi ve sinema filminde yer almıştır.

Yakışıklı oyuncu şu an “Kara Sevda” adlı dizinin kadrosunda yer alıyor, daha önce oynadığı “Çalıkuşu” dizisinin setinde tanıştığı güzel oyuncu Fahriye Evcen ile birlikteliği olan Burak Özçivit eski haliyle dikkat çekti. Burak Özçivit’in ortaya çıkan Emo tarzı kesilmiş saçlarıyla çekilmiş fotoğrafı “Evrim” olayının kanıtı olarak sosyal medyayı salladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.