MAGAZİN

Özçivit’in Bu Hali Görenleri Şaşırttı

Günümüzün aranan yüzlerinden, bir çok başarılı yapıtta kendinden söz ettiren yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, eski fotoğrafıyla “Evrim geçirmiş” dedirtti. 32 yaşındaki yakışıklı oyuncu Burak Özçivit 2003 yılında yapılan Best Model Of Turkey yarışmasında “Gelecek vaad eden manken” seçilmişti.

2005 yılında ise yine katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasından “Best Model” seçilmiştir. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit katıldığı Best Model Of The World yarışmasında ise Türkiye’yi temsil etmiş ve Dünya’nın en iyi ikinci mankeni seçilmişti. Uğurkan Erez Ajans ile çalışan yakışıklı oyuncu mankenliği bırakmıştır. Mankenlikten oyunculuğa ilk olarak “Eksi 18” dizisinde Murat Başkomiser karakteriyle geçmiştir. Birçok yapımcının dikkatini çeken karizmatik oyuncu, birçok dizi ve sinema filminde yer almıştır.

Yakışıklı oyuncu şu an “Kara Sevda” adlı dizinin kadrosunda yer alıyor, daha önce oynadığı “Çalıkuşu” dizisinin setinde tanıştığı güzel oyuncu Fahriye Evcen ile birlikteliği olan Burak Özçivit eski haliyle dikkat çekti. Burak Özçivit’in ortaya çıkan Emo tarzı kesilmiş saçlarıyla çekilmiş fotoğrafı “Evrim” olayının kanıtı olarak sosyal medyayı salladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı