TV

Rising Star Türkiye 2016 Ne Zaman Başlıyor

Rising Star Türkiye yeni sezonu yakında başlıyor Rising Star yeni sezona damga gibi vuracak. Yepyeni juri üyeleriyle rising star’ın nezaman başlayacağı belli oldu.

Juri üyelerinden ilkinin aylardır çıkan söylentilere göre ve Juri üyeliğini üstlenen Yılmaz Morgül’ün de kendi söylemiyle belli oldu. Yılmaz Morgül Rising Star’da hepimize yepyeni süprizlerle geleceğini duyurdu. Juri üyeliğini üstlenecek olan sanatçı önceden Survivor 2016’da yarışmacı olmuştu. Yarışmada fazla kalamayan ve elenen ünlü sanatçı Yılmaz Morgül muhteşem Türkçesi ve muhteşem sesiyle bizlere çok özel program juriliği yapacağını belirtti.

Yepyeni yarışmacılarıyla gönlümüzü fethedecek Rising Star Türkiye Ne Zaman Başlıyor? Rising Star’ın diğer Juri üyeleri kim?

Rising Star yepyeni sezon, yepyeni yarışmacılarla gönlümüzü ve gecemizi neşelendirecek. Rising Star Türkiye yeni sezonu 11 Temmuz 2016 da Tv8 ekranlarında naklen yayınlanacağı açıklandı.

Rising Star’a başvurular hergün devam etmekte olup, www.tv8.com.tr adresinden başvuru formunu doldurup, gönderilebileceği de açıklandı.

Rising Star’ın yeni sezon diğer juri üyeleri her ne kadar sürpriz olarak bilinse de söylentilerle az çok kimler olduğu belli oldu.

En son 2015 yılında yayınlanan Rising Star Türkiye’nin juri üyeleri Mustafa Sandal, Demet Akalın, Fuat Güner ve Gülben Ergen’di.

Bu yıl Yılmaz Morgül ilk juri üyesi olarak belli olurken diğerlerinin ise tahminler üzerinden Emine Sandal ve Yalın olduğu biliniyor.

Programın Sunuculuğunu Kim Yapacak?

Rising Star Türkiye Tv8 programının sunuculuğunu ve yorumlayıcılığını ise geçen sene olduğu gibi Öykü Serter yapacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı