MAGAZİN

Rüzgar Erkoçlar Uzun Süredir Gizli Aşk Yaşıyor

Geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirerek erkek olan ve Rüzgar Erkoçlar ismini alan Nil Erkoçlar,  yeni halinden gayet memnun görünse de sosyal medyanın dilinden düşmüyor.

Hepsine Arkadaşım Diyordu Ama

3,5 yıl önce cinsiyet değiştiren Erkoçlar yeni bir hayata başlamıştı, pek çok kadınla görüntülenen Rüzgar Erkoçlar hepsi için “Arkadaşım” diyordu. Uzun süredir “kalbim boş” diyen ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ta sevgilisi ve bir arkadaşıyla kahvaltı yaparken görüntülendi. Adını sır gibi sakladığı Sevgilisinin Nişantaşında bir mağazada makyöz olarak çalışan Tuğba Beyzaoğlu olduğu öğrenildi.

“Ne Yaparsan Yap Aşkla Yap” Açıklamalı Fotoğraf

Rüzgar Erkoçlar sevgilisi ile ilgili ilk fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. El ele çekilen bir kareyi “Ne yaparsan yap, Aşk ile yap” sözüyle instagram hesabından paylaşan Rüzgar Erkoçlar, takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Sevgilisi Tuğba Beyzaoğlu’nun da Snapchat’te sık sık fotoğraflarını paylaştığı edinilen bilgiler arasında. İlk defa bir kadınla el ele görüntülenen Rüzgar Erkoçlar’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu, çevresi tarafından da çok yakıştırılan çift sosyal medyada da çok konuşuluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı