MAGAZİN

Şahan Gökbakar’dan İzmir Paylaşımı

Recep İvedik gibi bir çok önemli film projesine imza atan Şahan Gökbakar, İzmir’de yaşanan terör saldırısıyla ilgili paylaşımda bulunarak Fethi Sekin için rahmet diledi.

Komedyen, film yönetmeni ve film oyuncusu Şahan Gökbakar, Türkiye’de 2017 yılına girdiğimizden bu yana gerçekleşen ikinci saldırı olan İzmir Adliye Binası saldırısında 2 kişi hayatını kaybetmiş 10’larca kişi yaralanmıştı. Saldırıda hayatını kaybedenlerden biri şehit polis Fethi Sekin idi. Şahan Gökbakar yaşanan bu saldırıyla ilgili İzmir’i çok sevdiğini anlatan ve içinin buruk olduğunu gösteren bir paylaşım yaptı. Herkesin profilini karartması veya siyah bir kurdele ile durumu anlatmasına kıyasla Şahan Gökbakar, İzmir Saat Kulesi’ni gösteren bir fotoğraf paylaşarak, altına açıklama yaptı. Açıklamasında, adını siyah ekrana yazmayacağım İzmir’im yazarak, yakışmıyor bize siyahlar sözünü ekledi. Şahan Gökbakar’ın paylaşımının devamında Karartmaya çalışsalar da inadına kararmayacağız diyerek, İzmir için canını yakmaya çalıştılar ifadesini kullandı. Ardından Fethi Sekin için Allah’tan rahmet dilediğini söyleyerek hakkını helal et şehidim, ifadesini kullandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı