SPOR

Sarı Kırmızılı Takım Bomba Gibi

Ligin ikinci yarısına tam gazla ısınan takımlar arasında Galatasaray’ın antrenmanları hız kesmeden devam ediyor. Galatasaray hazırlıklarına devam ederken oyuncuların motivasyonları gözlerden kaçmadı.

Antrenman hız kesmiyor

Galatasaray’ın teknik direktörü Jan Olde Rekerinki oyuncularını 2. Yarıya sıkı bir çalışmayla birlikte hazırlıyor. Koşu ve tek kale de top çalışmalarına devam eden aslanlar, soğuk havaya rağmen rakiplerine zor anlar yaşatmak için çaba harcıyor.

Sarı kırmızılı takıma Çinliler dadandı

Altyapısı sağlam oyuncularla 2. Yarıya bomba gibi girecek olan Galatasaray, oyuncu transferleri yapmakla gündeme gelmişti. Çinlilerin teklif verdiği Podolski için, görüşmeler devam ediyor. Sarı kırmızılı takıma yeni bir oyuncu geleceği tahmin ediliyor. Başarılı takımın oyuncu Sneijder içinde Çinlilerden teklif gelmişti. Ancak Sneijder, antrenmanlarına hız kesmeden devam ederek Çinlilere, iyi bir teklifle gelmeleri gerektiği mesajını vermişti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı