KADIN

Seray Kaya Saç Rengi ve Modelleri

Seray Kaya, 1991 yılında dünyaya gelen 29  yaşındaki genç oyuncuyu televizyonda ilk defa Kadın ve Gülümse Yeter isimli dizide tanıdık. Farklı bir tarzı ve kendine has bir güzelliği olan güzel oyuncunun 1.65 boyunda ve 56 kilo olduğu bilinmekte. Sahip olduğu estetik ve düzgün fizik ayrıca güzelliğine güzellik katmakta.

Uzun ve zarif bacaklara sahip olan güzel oyuncunun saçları ise kıvırcık. Düz ve uzun saçlar ile ara sıra karşımıza çıksada genellikle kendisi de saçlarını doğal modellerde kullanmakta. Açık buğday ten rengine sahip olan başarılı oyuncunın cilt altı ise soğuk. Bu nedenle kendisi saç tonlarında karamel tonlarını ve sıcak saç renklerini tercih ediyor.

Seray Kaya Saç Rengi Ve Modelleri

Saç rengi olarak kahverengi tonlarını tercih eden Seray Kaya’nın doğal saç rengi de kahverengidir. Saç modeli olarak ise doğal kıvırcık olarak kullanmasına ek olarak ara sıra karşımıza düz saçlarla da çıkabilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı