MAGAZİN

Serdar Ortaç Boşanıyor

Ünlü popçu Serdar Ortaç 2014 yılında sevgilisi İrlandalı manken Chloe Loughnan ile evlenmişti. Kuruçeşmede yapılan düğüne birçok ünlü isim katılmıştı.

Her röportajında Chloe Loughnan’nı ne kadar sevdiğini dile getiren ünlü popçu Serdar Ortaç mutluluk pozları veriyordu.

Aradaki yaş farkına rağmen ünlü popçu Serdar Ortaç’la evlenen İrlandalı güzel manken Chloe Loughnan, yaptığı bir röportajda “Serdar için müslüman olabilirim” demüşti.

1992 doğumlu olan İrlandalı manken Chloe Loughnan dünyaca ünlü model ajansı Ford Models Miami’nin kadrosuna dahil oldu. Bu nedenle sık sık Amerika’ya gidip gelen güzel manken tek başına seyahat ediyor. Ünlü popçu Serdar Ortaç’ın eşinin yanında olmaması acaba boşanıyorlar mı sorusunu akla getirdi.

Ünlü popçu Serdar Ortaç’ın yak7n çevresi ve dostlarına “evliliğimiz krizde, evliliğimizi kurtaramıyoruz” dediği duyulan dedikodular arasında.

Medya’ya hep eşiyle mutluluk pozları veren Ünlü şarkıcının aslında evliliğnde krizler olduğu dedikoduları yapıldı. Çiftin bu krizleri atlatamayıp boşanacakları söylentiler arasında.

2 yıl önce evlenen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı daha. Önümüzdeki günlerde bir süpriz olacak mı bakalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı