MAGAZİN

Serenay Sarıkaya Yılbaşında Fas’taydı

Serenay Sarıkaya Mp3 indir ve Kerem Bürsin 2017 yılına Fas’ta girdiği ortaya çıktı. Güzel çiftin Faslı bir fotoğrafçı tarafından yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Gizemli takılan çiftin Fas’a gittiğinden neredeyse kimsenin haberi yoktu. Türkiye basınında neredeyse yer almayan gizemli seyahatleri ortaya çıktı. Çift yeni yıla Fas’ta girmiş. Türkiye’de olup bitenleri Fas’ta takip eden çift, Fas’lı bir fotoğrafçının ortaya çıkardığı görüntülerle öğrenildi. Serenay Sarıkaya ve sevgilisi Kerem Bürsin yılbaşına 1 gün kala Atatürk Havaalanında basın mensuplarına yakalanmıştı. Gazetecileri pek bilgilendirmeyen çiftin Fas’tan çıkacakları hiç akıllara gelmiyordu. Gazetecilerin sorduğu yeni yıla nerede gireceksiniz sorusuna Kerem Bürsin, daha önce hiç görmedikleri bir ülkede girecekleri cevabını vermiş ancak nerede gireceklerini söylemeden devam etmişlerdi. Serenay Sarıkaya ise Avrupa’yı işaret eden sözler sarfetmişti.

Fas’ta önemli şehirlerden biri olan ve geçmişte Fas’ın başkenti olma özelliğini taşıyan Marakeş’te yılbaşı kutlaması yapan çift, arap kültürünün ünlü dansözlü eğlence gecelerinden birine katılmış. Çiftin görüntülendiği fotoğraflar sayesinde nerede oldukları anlaşılan iki aşık, Marakeş’te yer alan ünlü gece kulübü Comptoir Darna’da görüntülendiler. Görüntüleyen fotoğrafçı ise sosyal medya hesabından paylaşarak tüm dünyaya duyurdu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı