SPOR

Sergen Yalçın İlk Maçına Çaykur Rizespor Karşısında Çıkacak

 

Siyah beyazlı taraftarın çok arzu ettiği eski kaptan Sergen Yalçın ile teknik direktörlük konusunda anlaşmaya varıldı. Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından tek alternatif olarak ortaya çıkan Sergen Yalçın ile mutlu sona ulaşıldı. Taraftarın çok sevdiği ve saha kenarında görmek için sabırsızlandığı Yalçın ilk maçına Çaykur Rizespor karşısında çıkacak. Şuan aldığı son mağlubiyetle ligde yedinci sıraya gerileyen takımı üst sıralara taşımak için büyük bir mücadele verilecek. Teknik heyetin ilk maçından galibiyetle ayrılmak istemesi ve taraftarın vermiş olduğu büyük destek açık bir şekilde öne çıkıyor. Restbet kullanıcıları büyük avantajlarla kazanmaya devam ediyor.

Teknik Heyet Değişikliği İdmanlara Yansıdı

Takımın başında sahaya çıkmaya başlayan Sergen Yalçın ile kısa süre içinde imza töreni yapılacak. Bunun ardından resmi olarak siyah beyazlı ekibin başındaki yerini almış olacak. Süper Lig’de her maç zorlu bir hal alırken, yeni teknik ekibin takımın başında neler yapacakları da büyük önem taşıyor. Büyük merak uyandıran ve heyecan veren değişimin ardından çıkacak sonuçlar çok konuşulacak. Takımında içinde bulunduğu mali durumda yeni transferlerin gerçekleşmesi de mümkün görünmüyor. Bu durumda eldeki isimlerle yeni bir oyun anlayışının oturtulması hedefleniyor. Zirve yolunda ciddi rakiplerinin olması nedeniyle zorlu bir yolculuğa çıkmış oldular. Restbet fırsatlarına yakından ortak olun.

Değişimin Sinyalleri Verilmeye Başlandı

Abdullah Avcı dönemi oyun anlayışından farklı olarak yeni bir oyun planı oluşturuluyor. Sergen Yalçın ve ekibi baskılı oyunu öncelik haline getirerek, takım üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Ortaya çıkacak gelişmeler ise heyecanı artırıyor. İlk sınavını Çaykur Rizespor karşısında verecek olan ekibin performansı belirleyici öneme sahip. Oyun planı açısından ilk izler burada ortaya çıkacak. Buna sonuç olarak ise tahminler beraberinde gelecek. Zirve yolunda zorlu maçlara çıkacak olan ekibin yeni oyun anlayışını bir an önce benimsemesi için aralıksız çalışmalar devam ediyor. Her anlamda kritik bir süreç Beşiktaş camiasını bekliyor. Galibiyet arayışı da sürüyor.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı