MAGAZİN

Sinan Akçıl ile Ebru Şallı ihanet yüzünden ayrılmış

Sinan Akçıl’ın ilişki durumu yine karışık. Geçen sene, Sinan akçıl ile tartışma ortamı oluşan Sevgilisi Ebru Şallı ile Ayşen Akın yüzünden arası açılmıştı. Ancak tekrar barıştıkları ortaya çıkmıştı. Bu konu epey uzamıştı. Sinan Akçıl’ın Ebru Şallı’ya tekrardan böyle bir hadise yaşattığı ortaya çıktı.

Sinan Akçıl ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi oyuncusu Müjde Uzman bir haftadır Gökçek’te tatil yapıyor söylentileri yayılmaya başladı. Henüz birlikte çekilmiş fotoğrafları ulaşmasa da ayrı ayrı aynı teknede çekimli fotoğrafları ortaya çıktı.

İkili bu fotoğrafları instagramda, kendi hesaplarında paylaşmaları sonucu sosyal medyada çok büyük dedikodular dönmeye başladı.

Sinan Akçıl’ın yüzü güneşten olsa gerek epey bronzlaşmışa benziyor. Müjde ise sırtı dönük bir şekilde  arkasında Müjde yazan Türkiye milli takımına ait formayla poz vermiş. Dedikodular ise aynı teknede oldukları yönünde ve birbirlerini çektikleri yönünde. Ebru Şallı hakkında ufak bir bilgi verecek olursak, Şallı Bodrumda kız kıza tatilde…

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı