FOTO GALERİ

Soğuk Algınlığına Birebir Çaylar Fotoğraflarıyla

Soğuk algınlığına iyi gelecek dünyada neredeyse her doktorun tavsiye ettiği 6 iyi bitkisel çayını hiç denediniz mi? Bitkisel çaylarında ki aroma her birinde farklı etki yaratacak derece hem ruhunuza hem de bedeninize iyi geliyor. Yapmanız gereken sadece bir aktara gidip sizlere sıralayacağımız çayların listesini alıp sabah öğle akşam birer bardak içmeniz. Sıcak suyla karıştırılıp içilen bu çayların cilde iyi gelen etkisinden de söz ediliyor.

Nane Çayının özellikle kadınların yaşadığı şişkinliğe iyi geldiği söyleniyor. Sindirimi ise hem erkeklerde hem de kadınlarda oldukça rahatlatan bir içecek türü.

Zencefil Çayı grip nezle gibi soğuk algınlığı rahatsızlıklarına kapılan yurttaşların öncelikle tercih etmesi gereken çay türüdür. Boğazı anında açabilme özelliğine sahip olmasıyla biliniyor.

Bunların dışında önemli çaylardan sonra Papatya Çayı

Karahindiba Çayı

Melisa Çayı

Kuşburnu Çayı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı