GENEL

Strobing Nedir?

Bu aralar herkesin dilinde olan, dünyanın konuştuğu, dünyaca ünlü dergilerin bile bahsettiği strobingten bahsedecem size bu gün. Peki bu kadar popüler olan Strobing nedir?

strobingi kullanan makyözler, aydınlatıcı kullanmaktan pek de farkının olamadığını söyleseler de aslında strobing daha doğal bir görünüm sağlıyor ve strobing de temel felsefe, sadece aydınlatıcı kullanarak yüzü daha iyi görünür bir hale getirmek,strobing  bronz hiç bir ürün kullanmadan sadece ışık kullanarak yüzümüzde istediğimiz yerleri daha iyi hale getirmek için kullanılan makyaj tekniğidir.

Strobing tekniği makyaj nasıl yapılır peki, ilk önce cildinizi güzel bir şekilde nemlendirin,göz altındaki morlukları kapatın, sonra bir far bazı kullanın, far bazını kullanırken göz kapağınızda herhangi bir kapatıcı ürün olmamasına dikkat edin çünkü topaklama yapabilir. Daha sonra kaşlarınızı doldurun ve kahverengi mat bir farla göz makyajınızı tamamlayın daha sonra bir aydınlatıcıyla çenenize, t bölgesine, alnınıza ve C şeklinde yanağınıza sürün daha sonra (mary lou manızer) kullanın ve aynı şekilde aydınlatıcı sürdüğünüz yerlere sürün.Sonra krem bir allık sürün şeftali tonunda, daha sonra istediğiniz bir rujla makyajınızı tamamlayın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı