MAGAZİN

Tarkan ABD’de Sahne Alacak

Megastar Tarkan, Mart ayında SM Üretim Grubunun New York ve Los Angeles’ta düzenleyeceği konserde Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) sahne alacak.

Tarkan, 2 Mart 2017’de New York’ta Manhattan Center Stüdyolarındaki Hammerstein Balo Salonu’nda ve 5 Mart’ta Los Angeles’ın kalbinde Novo’da Microsoft’un düzenlediği bir organizasyonda sahne alacak.

Microsoft’un Hammerstein Balo Salonu ve Novo, Britney Spears, Kylie Minogue, Jennifer Lopez, Alan Parsons ve Azealia Banks gibi dünyaca ünlü şarkıcıları ağırlamak için ABD’deki en önemli ikinci büyük sahnedir. Bir çok büyük organizasyonlar için Novo tercih ediliyor.

Bilet fiyatları belli oldu

Tarkan’ın konseri için New York’taki konser biletleri 80-150 $ arasında, Los Angeles’ta 80-175 $ arasında değişiyor. Tarkan yıllardır Türkiye’nin en büyük pop yıldızı olarak kabul ediliyor ve 2006’da İstanbul’da efsanevi beş konser dizisi düzenleyerek zirveye ulaştı.

Müzik yöneticisi Michael Lang, 1969 tarihli Woodstock Festivali organizatörü: “Tarkan harika bir şarkıcı ve performansı harika. Kendisinde inanılmaz karizma var “dedi.

Müzik sektörünün efsanevi adı olan Ahmet Ertegün, Atlantik Records’un ve Tarkan’ın danışmanlık şirketinin kurucularından biri, Tarkan’ın sahnede ki hakimiyetini “şimdiye kadar gördüğü en iyi canlı performans” lardan biri olarak değerlendirdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı