MAGAZİN

Tarkan evlendi mi?

Milyonların sevgilisi olan, sevilen şarkıların prensi Tarkan evlendi mi? Kimle evlendi, ne zaman evlendi gibi sorularla pek karşılaşıyoruz.

Peki ünlü pop şarkıcı Tarkan ne zaman evlendi, kiminle evlendi..

Bundan beş sene önce Almanyadaki konserinde tanıştığı hayranı Pınar Dilek ile 29 Nisan da Dünya evine girdi. Ünlü popçu Trabyada ki villasında, iki tarafın ailesinin katıldığı sade bir düğün yaptı.

Çiftin mutluluğu çekilen fotoğraflara yansıdı, bu durum Tarkan hayranlarını üzsede, ünlü şarkıcı gayet mutlu?

Peki ünlü şarkıcının evlendiği Pınar Dilek kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır..

Pınar Dilek Elazığlı bir anne ve Şanlıurfalı bir babanın kızı, Pınar Dilek Almanya doğumlu, 30 yaşındadır. Tarkan hayranı olan Pınar Dilek bundan beş yıl önce Almanyadaki Tarkan konserine katılmış ve Ünlü şarkıcıyla tanışmıştır. Başlayan arkadaşlık kısa sürede aşka dönüşmüştür.

Beş yıldır beraber olan çiftin yaz’a doğru evlenecekleri bekleniyordu ancak süpriz bir kararla evlilik tarhini öne aldılar, buda acaba Pınar Dilek hamile mi ? Sorusunu akla getirdi, önümüzdeki günlerde göreceğiz hamile olup olmadığını?

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı