GÜNDEM

Tekirdağ Çorlu’da Yeni Yapılan AVM’de İntihar

Çorlu’nun yeni yapılan 2. Büyük alışveriş merkezi Trend Arena isimli AVM’de öğlen vakitlerinde 28 yaşındaki Atakan Uzun telefonla konuştuktan sonra intihar etti.

Telefonla Konuştu Sonra İntihar Etti

Bu gün Tekirdağ Çorlu’da meydana gelen olay “insanlık öldü mü” dedirtti. Bu gün Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde Ali Paşa Mahallesi’nde bulunan bir AVM’de genç bir adam intihar etti. Olay Çorlu İlçesi’nin Ali Paşa Mahallesi’nde meydana geldi. 28 yaşındaki Atakan Umut, AVM’nin 5. katından atlayarak yaşamına son vermek istedi. Genç adam gittiği AVM’nin 5 katında 1 saate yakın telefonla görüştü. Telefonu kapattıktan sonra kendini boşluğa bıraktı.

AVM’de Olayı Görenler İzledi

Genç adam acılar içinde kıvranırken çevrede geçen insanlar oralı bile olmadı. Kafede oturan bir kaç kişi kahve içerek olayı izledi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin bütün çabalarına rağmen kurtulamadı.

Hayatını kaybeden 28 yaşındaki Atakan Uzun’un neden intihar ettiği soruşturuluyor. Genç adam acılar içinde kıvranırken, insanların oralı bile olmaması “Biz nasıl bu hale geldik” diye düşündürttü.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı