BİLGİ

Terazi burcunun özellikleri nelerdir?

Terazi Burcunun Özellikleri

Astroloji, gök kubbenin gösterdiği değişiklikleri insanlara aktaran ve yol gösteren bir alandır. Astrolojide bulunan 12 ev, 12 burcu temsil etmektedir. Bu burçların her birinin kendine ait belli başlı özellikleri bulunmaktadır. Bu 12 burç 4 grupta toplanır. Bu gruplar hava, su, toprak ve ateş olarak adlandırılır.

Terazi Burcunun Kendine Has Özellikleri

Her burcun olduğu gibi terazi burcunun da belli başlı kendine ait özellikleri vardır. Terazi burcu Eylül ayının sonu ile Ekim ayı içerisinde doğan kişilerin burcudur. Adil davranan, diplomatik, sanatsever, estetik ve güzellik ile ilgilenen, kararsız ve akılcı bir burçtur. Her burç doğrudan kişinin karakterini oluşturmaya yetmez. Bu sebeple yükselen ve ay burcu da bilinmelidir.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı