Thompson Galatasaray’dan ile Ayrıldı

SPOR 2 Ocak 2017

Ünlü basketbol takımı Galatasaray Odeabank, ünlü forvet oyuncusu Deon Thompson ile gerçekleştirdikleri sözleşmeyi fesh ettiler. Bundan sonraki süreçte takımda yer almayacak.

Amerikalı oyuncu Deon Thopson Galatasaray Odeabank’a veda etti. Ünlü oyuncu ile ünlü basketbol takımı arasındaki sözleşme karşılıklı olarak fesh edildi. Yeni sezonda ve bundan sonraki maçlarda ünlü oyuncunun kadroda yer almayacağı söylendi. Forvet oyuncusu Thompson, içinde bulunduğumuz sezonun başında imzaladıkları sözleşme neticesinde karşılıklı istek üzerine sezon yarısında sözleşmeleri fesh edildi. Galatasaray Odeabank’ın daha başarılı bir kadro oluşturmak için çaba gösterdiği son günlerde, başka oyuncularında kadrodan çıkarılacağı tahmin ediliyor. Kadro içinde yaşanan oyuncu değişimleri, Deon Thompson’ın beklenen oyunculuğu sergilemediği anlaşılıyor. Galatasaray Odeabank’tan yapılan açıklamada Erkek Basketbol takımlarındaki 2016-2017 arasında transferini gerçekleştirdikleri oyuncu ile aralarındaki sözleşmenin karşılıklı olarak fesh edildiğini belirtti.

Deon Thompson için, takıma gösterdiği ilgiye teşekkür eden ve ilerideki kariyerinde başarılı bir gelecek dileyen yönetim, yeni bir forvet oyuncusu arayışına gireceği henüz bilinmiyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.