MAGAZİN

Tuğba Özerk’ten Boşanma Kararı

Geçtiğimiz Ağustos ayında 10 yıllık arkadaşıyla, annesinin Çeşme Alaçatı’daki yazlığında sade bir nikah yaparak dünya evine girmişlerdi. Şimdiyse boşanmak için gündemdeler.

Ünlü Şarkıcı Tuğba Özerk, Menajeri ve arkadaşı Altan Nuh ile Ağustos ayında evlenmiş ve “arkadaşımla evlendim ve çok mutluyuz” diye açıklama yapmıştı. Daha öncede ünlü şarkıcı Tuğba Özerk mutlu bir evliliği olduğunu ve Eylül ayında bebek düşündüğünü itiraf etmişti. Evliliklerinin üstünden 4 ay geçti ki Tuğba Özerk ve Eşi Altan Nuh boşanacaklarını açıkladılar.

Boşanma kararı almalarına rağmen ünlü şarkıcının sosyal medya devlerinden olan İnstagram hesabında, daha önce eşi ile paylaştığı fotoğrafları kaldırmadığı gözden kaçmadı. Boşanma kararı alan çift, yazılı bir kararla “Biz çok iyi iki arkadaştık, ancak evlenip de aynı evin içine girince anlaşamadığımızı anladık. Anlaşmalı olarak ayrılıyoruz” diye açıklama yaptı.

Aynı zamanda ünlü şarkıcının Menajerliğini de yapmakta olan eşi Altan Nuh’un boşandıktan sonra, işine devam edip etmeyeceği ise merak konusu. Tuğba Özerk koluna eşinin ismini yazdırmıştı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı