takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

beylikdüzü escort bayan

GÜNDEM

Türkiye Berlin Büyük Elçisi 4 Ay Sonra Almanya’da

Almanya Meclisi’nin Türkiye aleyhine Ermeni Soykırımı’nı tanıması üzerine Türkiye, Berlin’deki Büyükelçiyi, Türkiye’ye geri çağırmıştı. Yaşanan bu ufak çaplı krizin ardından 4 ay geçtikten sonra Berlin Büyükelçisi Avni Karslıoğlu Almanya’ya döndü.
Almanya Dışişleri Bakanı Yardımcısı ile Büyükelçi Hüseyin Avni Karslıoğlu dün bir araya geldi. Bir araya gelen ikili konuşmalar yaptı. Almanya Dışişleri Bakanı Yardımcısı Markus Ederer, Türkiye Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu’nun, Almanya’ya dönmesi ikili ilişkilerde olumlu ve önemli etki olduğunu savundu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı