SPOR

Ünlü Boksör Şehit Ailelerini Ziyaret Edecek

Ünlü boksör Floyd Mayweather kazandığı şampiyonlukları kadar lüks hayatıylada ilgi çekiyor. Lüks bir hayat süren bir giydiğini bir daha giymeyen Ünlü boksör Mayweather İstanbula geliyor.

Şehit ailelerine destek verecek

1997 doğumlu ünlü boksörün 5 dünya şampiyonluğu, 10 Dünya şampiyonluğu ve dört farklı ağırlık sınınfında şampiyonluğu bulunmakta. Ayrıca birçok ödül de kazanan ünlü boksör, 2007, 2008, 2010, 2012, 2013 ve 2014 yıllarının en iyi dövüşçü ödülünün sahibi oldu. Dünya’nın en iyi boksörü olarak bilinen Mayweather önümüzdeki ay Türkiye’ye gelecek. İstanbul Beşiktaşta yaşanan patlamada hayatını kaybeden 44 şehit ailelerini ziyaret edeceği öğrenilen Ünlü boksörün 1 milyon Euro bağışlayacağı öğrenildi.

Türkiye’ye geçtiğimiz yıllarda gelen ünlü boksör Mayweather’in İstanbul’da yaşanan patlamadn çok etkilendiği ve İstanbulda’ki menajeriyle iletişime geçip önümüzdeki ay İstanbul’da şehit ailelerini ziyaret edeceği açıklandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı