KADIN

Uzun ilişki nasıl sürdürülür?

Günümüzde iki üç günlük veya iki üç aylık ilişkilerle pek çok karşılaşır olduk, artık uzun yıllardır ilişkisi olan insanlara özenle bakmaya başladık.

Peki çiftler nasıl uzun bir ilişki yürütebilir bu çok zor birşey değil aslında.

Aşk, sevgi, saygı, sadakat olduğu sürece ilişki sürer, bir ilişkiyi ayakta tutan en güçlü unsur sevgi ve saygıdır. Sevginin bittiği yerde saygısızlık başlar, saygının bittiği yerde ise sevgide biter. Yani bu iki unsur birbirini tamamlıyor, bu unsurların yanıda sadakat ve dürüstlükte önemlidir tabi.

Bir ilişki ne kadar yalansızsa o kadar da uzun sürer, iki taraf birbirinden birşey saklamadığı, yalan söylemediği sürece güven artar ve güven ilişkiyi ayakta tutan 3. Unsurdur.

Güven bittiği an bir daha kolay kolay kazanılmaz ve buda zamanla sevgi ve saygıyı öldürür. Uzun bir ilişki istiyor veya ilişkinizi uzun süreli tutmak istiyorsanız kısacası, herşeyden önce dürüst ve sadık olacaksınız, bu sevgiyi tamamlar ve ilişkiniz daha sağlam temeller üzerine kurulur.

En güzel ilişki yalansız olandır, bir insanın sizi sevmesi istiyorsanız kendiniz olun ve ne olursa olsun dürüst olun.

Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı