YAŞAM

Yazılımsal Destekler

 

Alışveriş sitesi sahibi olduğunuzda, opencart konusunda destek almalısınız. Fbajans firması tüm e-ticaret siteleri için tüm opencart paketleri desteklerini sunuyorlar. Kodlama gibi çeşitli yazılımsal işlerde destek alanlara, hizmetlerini, profesyonelce ve hızlı bir şekilde sunuyorlar. Sektörlerinde müşterileri tarafından memnuniyet bildirilen ve tavsiye edilen bir firma olarak gösteriliyorlar. Paket seçenekleri ile sitelerin kuruluşları, açılış hızlarını en iyi şekilde yapıyorlar.

Hızlı Erişim

Hangi amaçla olursa olsun, web sitelerinin hızlı erişilebilir özelliğine sahip olması önemlidir. Fbajans, opencart site hızlandırma hizmetleri ile tüm müşterilerine en iyi hizmetleri veriyorlar. Hızlandırma işlemleri için kodlama hatalarını düzelterek en iyi SEO çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Paket satın alan müşterilerine, yenileme hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyorlar.

Modül Çeşitleri

Fbajans tarafından müşterilerine sunulan opencart modülleri arasında, kampanya modülü, tahsilat modülü, canlı destek modülü, toplu resim yükleme modülü, hesabım modülü gibi çeşitli modüllerini bulunduruyorlar. Firma geliştirmiş olduğu modülleri, açık kaynak kodlu ve şifresiz olarak oluşturduğunu belirtiyor. Tüm destek hizmetleri için profesyonel ekiplerini kullandıklarını ve müşterilerine en güvenli hizmeti verdikleri belirtiyorlar.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı