BİLGİ

Yöresel Ürünler | yorenizden.com

İnternetten alışveriş yapmak için pek çok neden var. Bunlardan birisi de farklı şehirlerde, farklı kültürlerdeki yöresel ürünleri doğal bir şekilde temin edebilmek oluşturuyor. Bu ihtiyaca cevap verebilmek için pek çok web alışveriş sitesi mevcut. Bunlardan biri ve belki de en iyilerinden: yorenizden.com

yorenizden.com | Yöresel Ürünlerin Adresi

yorenizden.com pek çok yöresel ürün sunuyor. Kahvaltılıklar, gıda ürünleri şarküteri, hediyelik ve bakliyat gibi pek çok yöresel ürünü bulabilmek mümkün.

Daima Doğal

yorenizden.com “Daima Doğal” sloganı ile çalışıyor. Ürünlerin doğal, katkısız olmasına son derece önem veriliyor. yorenizden.com ürünlerine o kadar dikkat ediyor ki satışa sunduğu bir balın analiz raporunu da sunuyor. Gıda Kontrol Labaratuarı’nda özel olarak yapılan bir analizin raporunu olduğu gibi kullanıcılarla paylaşıyor. Üstelik 850 Gram’lık Süzme Bal’ın fiyatı sadece 75 TL.

En dikkat çekici ürünlerden biri de Tokat Yaprağı. 1.5-3-5 kg seçenekleri ile sunulan ürün isminden anlaşılabileceği üzere Tokat bölgesinde toplanıyor. Aynı yöreye ait mutlaka denemeniz gereken Tokat Bez Sucuk sadece 80 TL etiketiyle satılıyor. Sofralarında çemen eksik etmeyenler Tokat Çemeni alarak yine Tokat’ın yöresel çemenini tadabilir.

Güvenli Alışveriş

yorenizden.com ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Banka ve kredi kartlarınız ile banka hesaplarınızdan gerçekleştirebileceğiniz ödemeler ile ürünleri alabiliyorsunuz. yorenizden.com hızlı kargo garantisi sunuyor. Gün içinde saat 15.30’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya veriliyor.

Ürünleri indirimli olarak satıldığı yorenizden.com ile güvenli alışveriş yapabilir ve yöresel lezzetleri en azından bir kez de olsa mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı