EĞİTİM

Yurt Dışında Dil Eğitimi

 

Gerek iş, gerek sosyal yaşam olsun, 2.dil bilmek artık standart olarak konumlandırılmaktadır. Özellikle kalifiye bir firmada çalışmak için aranan ön şartlardan bir tanesi 2.dil bilmektir. Bu yüzden birçok kişi dil eğitimi almak için çaba göstermektedir. Tabi ki yeni bir dil öğrenmek çokta kolay değildir. Dil öğrenmenin hem kolay hem de etkili yolu yurt dışında, yani öğreneceğiniz dili konuşulan ülkede okumaktır. Bu yüzden yurt dışı dil eğitimi çok fazla tercih sebebidir.

Amerika’da Dil Eğitimi

Amerika’da dil eğitimi, özellikle söz konusu dil İngilizce olursa çoğu zaman 1. seçenek olarak göze çarpıyor. Ancak zaten dil bilmeyen bir kişi için yurt dışında eğitim almak zor gibi gözükebiliyor. Bu yüzden bilenlerden destek yani danışmanlık hizmeti almanız gerekiyor.

Nasıl Amerika’da Dil Eğitimi Alınır?

Studyzone firması Amerika dil okulları içerisinde eğitim alacaklar için danışmanlık hizmeti veriyor. Bu hizmet sayesinde Amerika dil okulu aramak ve bulmak gibi çözümler üretiliyor.

Studyzone firmasının aynı zaman da 300’den fazla temsilciği bulunuyor. Referansları ve danışmanlık hizmeti alan kişiler firmayı oldukça tavsiye etmeye değer bulduğunu söylüyor. Gerekli güvence için referanslar Studyzone firmasının sitesinde yer alıyor.

7/24 Hizmet

Studyzone firmasının en çok beğeni toplayan hizmet anlayışlarından bir tanesi de 7/24 hizmet veriyor olması. Ayrıca gelişmiş teknolojik ağıyla birlikte sürekli olarak kendilerini yeniler görünümdeler.

 

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı