Zayıflayayım Derken Canından Oldu

GÜNDEM 10 Aralık 2016

Samsun’da bir kadın zayıflamak isterken canından oldu. Samsun’nun İlkadım ilçesinde yaşayan 1 çocuk annesi 42 yaşındaki Gülcan Erim, bir bankada müdürlük yapıyordu. 42 yaşındaki Gülcan Erim, obezite olmadığı halde fazla kilosu olduğundan şikayetçiydi. Güzel bir vücuda sahip olmak hayaliyle yaşayan kadın, zayıflamak için mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdi.

Çevresinin verdiği tepkiye rağmen kararı kesindi. Mide ameliyatı olmak için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli Uzman Opr. Dr. V.K’ya başvuruda bulundu. Yapılan tetkikler sonucunda obezite olmadığı ve ameliyata uygun bulunmadığı halde, mide küçültme ameliyatı yapıldı. Yapılan ameliyat sonrasında hemen ayaklanan ve durumu gayet iyi görünen Gülcan Erim, birden fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Enfeksiyon kaptığı iddia edilen 44 yaşındaki banka müdüresi Gülcan Erim Hayatını kaybetti.

Bu gün düzenlenen cenaze töreninden sonra Alanlı mezarlığına defnedildi. Cenazede Gülcan Erim’in oğlu ve sevenleri gözyaşlarına boğuldu. Olayla ilgili hastane yönetimi soruşturma başlattığını açıkladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.